Юридический правовой форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Юридический правовой форум » Объявления » страхувати здоров'я


страхувати здоров'я

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Добрий вечір. Як правильно страхувати своє здоров'я, де можна проконсультуватися?

0

2

при лікарнях немає консультантів від страхових?

0

3

Не спіткались із співробітниками страхових по лікарням, бо заздалегідь підшукали страхову для себе і оформили поліс страхування здоров'я в СГ ТАС. Думаю, це краще робити без спішки, все почитати, ознайомитись із усіма умовами, може питання якісь виникнуть. До речі, у ТАС на сайті все розписано максимально

0

4

Як добре, що ми тут можемо поспілкуватися з приводу новин, бо саме нещодавно я відкрив для себе новий та якісний новинний портал. Jurnews.com.ua – це динамічний український новинний портал, що пропонує широкий спектр актуальних тем. Від політики до культури, від економіки до спорту – тут знайдете все. Портал https://jurnews.com.ua/ відрізняється ретельною обробкою інформації та оперативністю публікацій. Читачі мають можливість ознайомитися з різноманітними точками зору на події як національного, так і світового масштабу. Завдяки їм, я можу завжди перебувати в курсі подій, таким чином більш об'єктивніше оцінювати всі події.

0


Вы здесь » Юридический правовой форум » Объявления » страхувати здоров'я